Sobota, Listopad 26, 2022
   
Text Size

Výběr jazyka

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Germany (Detschland)
image image image image image image image image image
Originální čepice pro originální dítě.
Vlněná toka z poddajného a měkkého úpletu, vhodný pro každou ženu.  
Vlněná kšiltovka s originálním vzorem nesmí chybět v žádném šatníku.
Elegantně-sportovní styl doplněný lesklou prošívanou čepicí je to pravé do podzimních dnů.
Vlněný klobouk pro ženy, které mají styl.
Jednobarevná bekovka doplní dynamický městský styl.
Vlněný klobouček s originálním vzorem. Elegantní doplněk, který nepostrádá praktičnost.
Plstěný klobouk nesmí chybět v žádném pánském šatníku.
Bavlněná úpletová čepička s potiskem. Základ celoročního dětského oblečení.

Společnost Karpet je dynamická soukromá firma působící v oblasti výroby a prodeje klobouků a čepic od svého založení v roce 1992. Naší specializací jsou pokrývky hlavy všech kategorií a módní doplňky. Ve vlastní výrobě v Česku realizujeme návrhy našich vlastních návrhářů. Výrobky zpracováváme z materiálů evropských dodavatelů. Díky tomu jsme schopni garantovat vysokou kvalitu i naprostou nezávadnost i v případě kojeneckých výrobků pro které máme plnou hygienickou certifikaci. V kooperujících asijských výrobách realizujeme především sportovní výrobky dle návrhů našich návrhářů.

Nabídka

Naše nabídka obsahuje kompletní sortiment klobouků a čepic pro dámy, pány děti i kojence.  Součástí sortimentu jsou i šátky, šály a rukavice. Najdete u nás slaměné klobouky pro léto stejně jako plstěné klobouky pro podzim a zimu, pánské čepice z vlny i jiných materiálů stejně jako dětské pletené kulichy. Každý rok připravujeme kolekce pro dvě sezóny - jaro/léto a podzim/zima. V samostatném katalogu představujeme výrobky pro nejmenší děti – pod značkou HUGO. V katalogu PUNTO CHIARO je naše nabídka šátků a šál. Kromě základních módních kolekcí nabízíme i moderní, sportovní výrobky WHOOP, čepice a textilní doplňky s motivy dětských seriálů a speciální módní kolekce. Všechny výrobky jsou představovány na výstavách a veletrzích a prostřednictvím našich katalogů. 

Výroba

Výrazná část z námi nabízeného zboží je vlastní výroby, při které jsou našimi hlavními kritérii kvalita, módnost a příznivá cena. Především při výrobě a navrhování dámských klobouků se uplatní naše zkušenost s módními trendy. Naše výrobky dodáváme do mnoha zemí, mj. Německa, Rakouska, Francie, Polska, Ruska, USA, Japonska. Kromě výrobků nabízených v rámci našich kolekcí jsme schopni zhotovit i klobouky a čepice dle speciálních požadavků našich klientů.

Velkoobchod

Výrobky je možno nakoupit pro obchod přímo z našeho velkoobchodu, kde najdete nejširší nabídku pokrývek hlavy v České republice nebo si můžete vyžádat katalog či si domluvit návštěvu pracovníka našeho prodeje přímo ve vaší prodejně. Pohodlnou možnost představuje online objednání prostřednictvím našeho B2B systému. Zásilky doručíme přepravními službami až k Vám.

Maloobchod

Výrobky je samozřejmě možno zakoupit i v partnerských maloobchodních prodejnách po celé České republice, ve kterých by vám měli nejlépe poradit s výběrem. Zboží si také můžete objednat po internetu. ZDE

Katalogy

uvodni mensi300 hugozima21
KARPET ZIMA 2022 KARPET LÉTO 2022 HUGO ZIMA 2021